Запис онлайн +38 (067) 455 66 55 - Телефонуйте зараз
Консультация*Реабілітаційний центр лікування залежностей у Львові та Києві

Що робити, якщо проблема залежності – алкоголізм, наркоманія, комп’ютерна залежність – заважають жити, бути щасливим? Необхідна допомога професіоналів, які точно знають, що робити і допоможуть прийняти правильне рішення. Центр психотерапії залежностей «Добро-Life» – це команда професіоналів різних напрямків психології та медицини. Мета нашої роботи – допомога людям, що потрапили в складну життєву ситуацію.

Реабілітаційний центр “Добро” (зі стаціонаром у місті Львів) пропонує: дієві програми реабілітації від різних видів залежності, допомога при депресіях, неврозах, психіатричних захворюваннях, індивідуальну і сімейну психотерапію, лікування стресових розладів (ПТСР) та інші види психологічної допомоги.

Який вид лікування підійде саме у Вашому випадку? З чого почати? Як все зробити правильно? Питань багато… Зателефонуйте або запишіться на консультацію – і відповіді будуть зрозумілі!

Якщо здається, що виходу немає – це до нас: разом неможливе стає можливим!

Дізнатися більше про центр
Неможливе - це не факт. Це тільки думка. Неможливе - це не вирок. Це виклик. Неможливе - це шанс проявити себе. Неможливо - це не назавжди. НЕМОЖЛИВЕ МОЖЛИВО!

Мохаммед Алі

Терапевтичне середовище

Основним завданням мультидисциплінарної команди Центру психотерапії залежностей «Добро-Life» є створення терапевтичного середовища, яке і є основним, найпотужнішим лікувальним фактором при роботі з залежностями. Атмосфера безпеки і підтримки, емпатія, підтримання внутрішніх ресурсів клієнта, віра в здатність до змін, конфіденційність і професіоналізм – те, що дозволяє досягати високих результатів в роботі Центру психотерапії залежностей «Добро-Life».

Реабілітаційний центр Добро розпочав роботу ще в 2003 році. За цей час нашими пацієнтами стали більш ніж 1000 чоловік, з міста Львів та інших міст Західної (і не тільки) України. Двері нашої клініки відкриті для всіх!