Запис онлайн +38 (067) 455 66 55 - Телефонуйте зараз
Консультация*ДЕПРЕСІЯ: ЯК ЗНОВУ ЗАХОТІТИ ЖИТИ І РАДІТИ ЖИТТЮ?

Слід пам'ятати, що депресія - не частина характеру людини, не наслідок його поганого настрою, а така ж хвороба, як і всі інші.

Стан депресії характеризується різними ознаками: зниженням настрою, неможливістю радіти або порушеннями в способі мислення. Воно проявляється в постійному песимістичному погляді на світ і негативними судженнями про життя, а також рухової загальмованістю, підвищеною тривожністю або постійним відчаєм.

    Депресія - це хвороба! Її можна і потрібно лікувати! 30% жінок і 15% чоловіків страждають від депресії. З них тільки половина звертається за професійною допомогою. Однак депресія не тільки погіршує якість життя, але і впливає на фізичне здоров'я.

  1. Депресія може протікати без змін психічного стану, а проявлятися у вигляді скарг на фізичний стан (так звана "маскована депресія")
  2. У 80% які страждають на депресію спостерігається тривожність
  3. Депресія також є причиною самогубств - від 45 до 60% всіх суїцидів скоюють хворі на депресію
  4. Спостерігаються порушення біологічного ритму (безсоння, гиперсомния)
  5. При відсутності лікування депресія тягне за собою порушення характеру (наркоманія, токсикоманія, імпульсивність, конфліктність, спалахи агресії, істеричні реакції)
  6. Часто супроводжується різними болями (головний, серцева, невралгії - трійчастого, лицьового нервів, міжреберна невралгія, попереково-крижовий радикуліт)
НЕ ПОТРІБНО СОРОМИТИСЯ І БОЯТИСЯ ЗВЕРТАТИСЯ ЗА ДОПОМОГОЮ!

Ставлячись до цього недугу несерйозно, люди йдуть до фахівців, лише коли хвороба вже почала прогресувати. Чим довше Ви перебуваєте в такому пригніченому стані, тим складніше і більш тривалим буде курс реабілітації. Наш Центр пропонує дієві методики боротьби з проявами депресії на різних стадіях і при будь-якого ступеня складності.

МИ ПОВЕРНЕМО ВАМ РАДІСТЬ І СМАК ДО ЖИТТЯ!

В ході реабілітації пацієнтів наші фахівці використовують унікальні методи терапії, застосовуючи комбінований підхід в боротьбі з даним захворюванням: комплексну психотерапію та ефективні біологічні методи впливу (медикаментозні і немедикаментозні). Ми пропонуємо кваліфіковану анонімну терапію, яка допоможе Вам перемогти депресію, повернути позитивний настрій і добре самопочуття!

Читати далі